Loading

Blog

Partikül Temizleme Makinası İmalatı

Kabinli Otomobil grubu, Partikül temizleme makinası imalatı partikül filtre ve katalizör Temizleme makinemiz Türkiye’de ve Avrupa’da çalışma ve temizleme prensibi özelliği ile bir ilki oluşturmaktadır. Kullanılan temizleme ürününe endeksli olarak üretimi yapılmıştır. Ürünün tam temizleme ve reaksiyon ortamı sıvının 80 derece ısıya ulaşmasıyla gerçekleşmektedir.

Partikül temizleme makinası imalatı yapan firmamız DPF MAC Çınar makine olarak Partikül filtre temizleme Makinemiz sıvıyı önce 80 derece getirerek çalışmaya başlamaktadır. Bu mantık ve prensiplerimiz doğrultusunda Çınar Makina olarak önce ürün satışı yapılmış sonra makine tasarlanmış ve patent altına alınmıştır. Kabinli makinemiz partikül filtre ve katalizörü açık çalışma ortamından tamamen ayrıştırarak kapalı bir kabinin içinde gözle görülebilir şekilde temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özel havalandırma sistemi eklenerek çıkan işlem buharı ortamdan dışarı tahliye etmektedir.

* Komple Paslanmaz İç Bağlantı Elemanları

* 30 Lt. Paslanmaz Su Haznesi

* Kurutma Fanı

* Ayarlanabilir Şartlandırıcı Hava Girişi

* Çeşitli Bağlantı Elemanları ( Egzoz Bağlantı Elemanları, Flanşlı Egzoz Aparatı

* 7000 Watt Yedekli Rezistans

* Ayarlanabilir Isı Ayarı

* Ayarlanabilir Çalışma Süresi

* Sesli Başlama Uyarısı

* Sesli Bitiş Uyarısı

* Komple Paslanmaz İç Tasarım

Kabinli makinemizde bulunan tüm metal parçalar 304 paslanmaz çelik ayrı olarak diğer parçalar ise sektörde kendini kalitesi ile ispatlamış markalar tercih edilmiştir. Bu nedenle de kalite ve sağlamlığından ödün vermeden sektörde tercih sebebi olmuştur.

Partikül temizleme makinesi imalatını da gerçekleştirdiğimiz ürünümüzün özellikleri ; Partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleştirmektedir.

* 150 cm’e kadar partikül ve katalizör bağlama özelliği
* 40..80 mm çapa kadar bağlama aparatları
* Su akış hızını otomatik elektrikli vana ile ayarlama özelliği
* Su akış gücü max. 0-12 bar özelliği
* Sensör ile tank ve su seviye kontrol sistemi
* Rezistans koruma sensörü
* 220 volt AC çalışma (İsteğe bağlı 220V)
* 5-10 bar arası kompresör ile çalışma
* Temizleme esnasında yumuşamış olan kirliliği hava desteği ile dışarı atabilme

Call Now Button SEO